В Рівному заборгованість із виплати заробітної плати більше 6,5 мільйонів

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram
Станом на 01.11.2020 за інформацією Головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 6505,3 тис. грн.
У т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 6500,0 тис. грн., суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 5,3 тис. грн.
В органи державної влади, керівникам підприємств, арбітражним керуючим у 2020 році направлено 24 листи з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
У 2020 році за результатами проведеної роботи повністю погасили заборгованість із виплати заробітної плати 10 підприємств на суму 4762,8 тис. грн (ПрАТ «Речовий ринок», КП «Рівнекнига», ПП «Укрформа», КП «Автобаза», ТОВ «Високовольтний союз – РЗВА», філія «Рівненський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс», філії ДП «Рівненський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»: «Рівненська ДЕД» та «Рівненський райавтодор», ТОВ-фірма «РВК», ТОВ «УкрТехноФос»).
Для привернення уваги до проблем легалізації зайнятості та заробітної плати, попередження порушень трудового законодавства спеціалістами управління праці та соціального захисту населення постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота через засоби масової інформації (газета «7 Днів», сайт управління праці та соціального захисту населення, сайт виконавчого комітету Рівненської міської ради, соціальна мережа «Facebook») про стан виплати заробітної плати, переваги легального використання праці найманих працівників, про зміни в законодавстві України тощо. У 2020 році розміщено 77 таких інформацій.
Питання забезпечення своєчасної та в повному розмірі виплати заробітної плати на підприємствах міста, дотримання мінімального розміру заробітної плати, легального використання праці найманих працівників знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.
Діліться корисною інформацією з друзями: