fbpx

В Рівному вже отримали урядову Постанову “вихідного дня”

Діліться інформацією з друзями:

Як стало відомо газеті «7 днів» з власних джерел, на місцях вже отримали постанову Кабміну від 11 листопада, якою «карантин вихідного дня» вводиться на всій території України в обов’язковому порядку.

Отож, від завтра в Рівному будуть запроваджені суворіші обмеження.

Про те, кому заборонять в області, в тому числі й у Рівному, працювати у вихідні дні, достеменно стане відомо після прийняття відповідного рішення обласної комісії з питань ТБ і НС. За попередньою інформацією, її засідання відбудеться сьогодні в обідню пору.

Раніше міський голова Рівного Володимир ХОМКО пояснив, чому карантин вихідного дня у місті може початися навіть без рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС.

А тим часом Кабінет міністрів України опублікував на своєму сайті постанову від 11 листопада, яка запроваджує карантин вихідного дня і поширює дію протиепідемічних обмежень, які стосувалися помаранчевої зони карантину, на всі регіони країни.

Згідно з рішенням, карантин вихідного дня діятиме впродовж шести вихідних днів – 14, 15, 21, 22, 28 та 29 листопада від 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

На всій території України будуть запроваджені такі обмеження:

  • забороняється приймати відвідувачів суб’єктам господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування – барів, ресторанів, кафе тощо. Можлива буде торгівля навиніс;
  • забороняється приймати відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, інших закладах розважальної діяльності;
  • забороняється приймати відвідувачів суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі продуктами харчування в магазинах, 60 відсотків торговельної площі яких призначені для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами;
  • не будуть працювати заклади культури, які проводять культурно-масові заходи, окрім роботи суб’єктів господарювання, які пов’язані з виробництвом аудіовізуальних творів;
  • буде заборонена діяльність спортивних залів, фітнес-центрів і басейнів.

Водночас свою діяльність будуть продовжувати заклади, які надають фінансові послуги, оператори поштового зв’язку, установи медичної та ветеринарної практик, автозаправки без зон харчування, підприємства, які надають послуги з технічного обслуговування те ремонту транспортних засобів.


Новини за темою: