fbpx

В Рівному розробили додаток для школярів, де вони зможуть обирати страви заздалегідь

Діліться інформацією з друзями:

Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян, виконувач обов’язків міського голови Рівного доручив Управлінню освіти міста розробити програму реалізації заходів, що допоможе організувати більш якісний підхід щодо харчування школярів.

“Харчування дітей у закладах освіти – в пріоритеті”, – очільник міста Віктор Шакирзян

“Питання організації шкільного харчування було і залишається пріоритетним. Власне листопад – грудень минулого року вивчалося питання організації шкільного харчування по усіх закладах загальної середньої освіти. Ми побачили певні проблеми. Це і посприяло реформі шкільного харчування. Втілення цієї програми вже почалося на базі двох ліцеїв: 13-го та 15-го. Перш за все, мова йде про реалізацію різноманітного меню, що дозволить дітям самим обирати собі страви та компоненти до них, або ж виключати з раціону ту їжу, яка не подобається”, – зазначив Віктор Шакирзян.

В Рівному розробили додаток для школярів, де вони зможуть обирати страви заздалегідь фото 2

Окрім цього, розроблений додаток для школярів та їхніх батьків, які зможуть самостійно, заздалегідь обирати, чим харчуватиметься дитина. Також буде замінено інвентар їдалень. Мова йде про посуд, холодильники, теплові модулі, прилавки для столових приборів, розносів та іншого приладдя сервірування.

Віктор Шакирзян впевнений, що усе це буде надзвичайно зручним для дітей. І зазначає, що надалі – таку систему упродовж двох років планується запровадити й у інших школах міста. Важливо, що кошти з міського бюджету, при цьому, не залучалися.

В Рівному розробили додаток для школярів, де вони зможуть обирати страви заздалегідь

“Обіцяю особисто контролювати кожен заклад освіти міста, аби не було жодних нарікань збоку школярів та їхніх батьків і діти могли якісно харчуватися”, – додає Віктор Шакирзян.

В свою чергу, рівнян просять, якщо ви чи ваша дитина зафіксує будь який неприпустимий випадок, що стосується харчування у закладах освіти – телефонуйте за номером гарячої лінії Рівненської міської ради (15-53), або ж Управління освіти (26-94-27).

Читайте також