fbpx

В Рівному продовжується боротьба з незаконно встановленими гаражами (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Минулого року рівненський виконком затвердив перелік тимчасових споруд, які в Рівному мають демонтувати.

У рішенні виконкому від 10 вересня 2019 року йдеться, що до переліку входять гаражі, стаціонарні і пересувні засоби дрібнороздрібної торговельної мережі, автопричепів та автокав’ярень. У документі зазначені точні адреси 76 об’єктів.

Сьогодні зранку було демонтовано один з тих об’єктів, які зазначені в рішенні. Про це на своїй сторінці в Фейсбук розповів заступник міського голови Віталій Герман:

– Сьогодні ранок п’ятниці 12 червня 2020 року, розпочався не з кави, а демонтажу незаконно встановленого гаражу на прибудинковій території багатоквартирного житлового будинку по вул. Чорновола,17 

Надія Гвоздик, голова ОСББ «Чорновала-17» прокоментувала демонтаж гаража, який стояв на території їхнього ОСББ:

– Гараж, що стояв у нашому дворі, належить жінці – ветерану війни. І вона мала на нього всі дозвільні документи від міської влади на його встановлення.

Гараж встановили ще до того, як у нашому будинку було створено ОСББ. До того ж, людина проживає не в нашому будинку, тому співвласники після створення ОСББ звернулися до міської влади із заявою про перенесення гаража на територію де проживає власниця гаража.

На наше звернення надійшла відповідь, в якій наголошувалося, що дозвіл закінчується в 2019 році.

А в минулому році міська влада не продовжила його, і тому цей гараж підлягав перенесенню в інше місце. Тож сьогодні було виконано рішення.

Щоб постійно бути в курсі новин Вам підпишіться на наш Telegram