В Рівному презентували книгу “Рядові неоголошеної війни”

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У світлиці обласної бібліотеки відбулася презентація книги журналістів Рівненщини про героїв воїнів АТО, називається вона “Рядові неоголошеної війни”.

В книзі розповідається про захисників України, котрі із зброєю в руках стали на захист держави у Донецькій й Луганській областях.
Ідея видати книгу про наших земляків, захисників територіальної цілісності України, належить Рівненській обласній організації Національної спілки журналістів України.
Книга вийшла в серії «Золоті імена Рівненщини». В ній зібрані нариси, есе, розповіді про учасників війни на сході – загиблих та живих, які були опубліковані у різних районних та обласних газетах Рівненщини.

Тираж, як на ці часи достатньо великий 500 примірників. Меценатами виступили народні депутати України 9-го скликання Олександр Аліксійчук, Віктор М’ялик, Олександр Салійчук, а також директор ТОВ “Рівень” Мар’яна Года.

Книга обіцяє стати бестселером, адже тут описані долі 100 учасників війни. 

Ще не всі на презентації виступали автори, журналісти, письменники і всі підтримували думку, що такі видання дуже потрібні якраз таки у сфері патріотичного виховання.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

На презентації виступив  фольклорний ансамбль школярів Заборольської школи, а також декламатор з села Бугрин.

 

Діліться корисною інформацією з друзями: