fbpx

В Рівному покажуть новий проєкт Суспільного «Кіношкола вдома»

Діліться інформацією з друзями:

Як зняти власне кіно — регіональні філії Суспільного покажуть новий проєкт «Кіношкола вдома»

Автор та керівник проєкту Андрій Польшин розповідає, що творча команда мала досвід зйомок десятків короткометражок, але закони створення ТБ-продукту їй довелося опанувати. Для глядачів відбирали цікаве й динамічне, аби не дати занудьгувати та спонукати спробувати себе в ролі кінотворця.

«Працювати над проєктом було водночас і складно, і захопливо. Нам дуже допомогли наші кіноучні — теперішні й колишні. Це ще раз доводить: кіноком’юніті — надзвичайна сила, із допомогою якої можна втілити в життя багато», — зазначає Андрій Польшин.

За словами продюсера філії Суспільного UA: ХЕРСОН Рустама Авдєєва, у наш час майже кожен має телефон із камерою, на яку можна зняти цікаве відео, а у світовій практиці кінострічки знімають навіть на мобільні.

«Це справді крутий проєкт. Він допоможе аматорам, котрі хочуть знімати класне відео. Команда, яка реалізує цей проєкт для Суспільного, уже не перший рік створює якісні короткометражні стрічки, що перемагають на міжнародних конкурсах. Вони створили дванадцять випусків, які доступною мовою пояснюють принципи відеозйомки й лайфхаки. Тож раджу нашим глядачам не пропустити цієї програми», — прокоментував Рустам Авдєєв.

Нагадаємо, із вересня Суспільне вже реалізувало 10 із 20 творчих проєктів для регіонального мовлення, які відібрали на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним» восени минулого року