В Рівному на майдані Незалежності можна подивитися на розбиту техніку окупантів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Це знищена на передовій нашими військовими з Рівненщини та з оперативного командування «Захід» ворожа техніка!

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Повідомив у себе на сторінці Віталій Коваль.

Ця виставка трофеїв ЗСУ у мирному місті потрібна, аби показати усім військові звитяги українських захисників, серед яких багато наших земляків. Лише в такому вигляді російська військова техніка має право на існування!

На жаль, дехто починає забувати, що в країні війна. У коменданську годину гуляють із собаками, колясками, компаніями. Прийдіть, подивіться, з яких «машин смерті» нищать українські міста та села.

Подякуйте Богові та нашим військовим, що така техніка не їздить по нашому регіону. – йдеться в повідомленні Коваля.

Подібні виставки організовуються і у Європі. Аби показати їхнім людям, що війна в Україні – це не картинка в телевізорі. Що до неї можна доторкнутися. В прямому сенсі.

Запрошую усіх відвідати таку виставку під відкритим небом у Рівному. І побачити, як виглядають 125 днів героїчного спротиву. Сьогодні, у День Конституції України, час усім нам пригадати, якою ціною здобувається незалежність. – зазначив Коваль.

Виставку організували Рівненська обласна військова адміністрація та ОК «Захід». Дякую генералу Сергію Літвінову за ідею і допомогу в організації. А також ДСНС і поліції за підтримку.