В Рівненську область переїхало майже сорок підприємств

Діліться корисною інформацією з друзями:

На сьогодні в Рівненську область переїхало 38 підприємств. В основному це бізнес із Харківської, Київської, Донецької та Миколаївської областей, – прокоментував керівник Рівненської ОВА Віталій Коваль.


Найпоширенішими галузями, в яких працюють переміщені підприємства, є деревообробна промисловість, текстильне виробництво, виробництво напоїв, логістичні послуги, виробництво меблів, ремонт та монтаж машин і обладнання, комп’ютерне програмування, оптова та роздрібна торгівля, ремонт транспортних засобів, виробництво харчових продуктів.
 Наразі найбільша кількість переміщених підприємств знаходиться у Рівненському районі – 33. Це пов’язано насамперед з близькістю до обласного центру та кількістю підготовлених виробничих/складських приміщень.
 Ще 4 підприємства розмістили свої потужності в Дубенському районі, 1 – у Вараському.
Крім того, на Рівненщину переїхали медичні заклади: Луганський державний медичний університет, Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер, Харківський інститут медицини та медико-біологічних наук ім.

«Запрошуємо всіх, хто шукає можливість дати нове життя своєму бізнесу на Рівненщину. Рівненська ОВА допоможе вам з переїздом, оформленням документів, підбором локацій, щоб наша область стала для вас другою домівкою», – прокоментував Віталій Коваль .