В Рівненському діагностичному центрі новий керівник

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Обрано переможця конкурсу на посаду керівника діагностичного центру.

Сьогодні відбулося два засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника КП «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука».

На першому члени комісії розглядали подані документи бажаючих очолити це підприємство. В зазначений період до обласної ради надійшли документи лише від одного претендента – Юрія Білика.

Вивчивши документи, голови комісії Ігор Ясенюк зауважив, що вони відповідають всім вимогам чинного законодавства.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Тож його було допущено до участі у конкурсі. На наступному засіданні кандидат на посаду презентував членам комісії своє бачення розвитку підприємства на найближчий період.

Після проведеної з ним співбесіди члени комісії перейшли до голосування. Зокрема, 7 членів комісії віддали свої голоси за Юрія Білика, один член комісії утримався. Тож Юрія Білика було оголошено переможцем конкурсу.

Рішення конкурсної комісії буде винесено на розгляд чергової сесії обласної ради, яка відбудеться 12 листопада. Після цього контракт з ним має підписати голова обласної ради.

Довідка

Юрій Білик – Депутат Рівненської обласної ради. Народився 02.05.1978 р., освіта вища, член Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”, КП “РОКЛДЦ ім.В.Поліщука” РОР. Працював заступником головного лікаря з хірургічної допомоги, лікар-уролог.
Обраний по єдиному багатомандатному виборчому округу від політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”.
Голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Діліться корисною інформацією з друзями: