fbpx

В Острозькому замку відкрилась виставка “Острозький арт-вернісаж”

“Острозький арт-вернісаж” — це виставка, яка розкриває талант і творчий потенціал відомих художників області, які об’єднали свої зусилля для створення чудових творів мистецтва у Рівненській обласній організації Національної Спілки Художників України.

Експонат з виставки.

Об’єднання було створено у 1989 році й з того часу спілка працює над відродженням, утвердженням та розвитком усіх граней українського мистецтва. Члени спілки розкрили свій талант у різних мистецьких жанрах, від живопису і скульптури до вітражів і мозаїки. Вони створили вагому творчу спадщину, втіливши свої ідеї у великій кількості витворів мистецтва, що вразили серця глядачів.

Ця виставка є своєрідним підсумком діяльності спілки, який презентує митців Рівненщини та дозволяє вам зануритися в їхній мистецький світ. Ви побачите оригінальні полотна, де кожен штрих пронизаний талантом і почуттям глибокої співчутливості до краси навколишнього світу. Від кольорових пейзажів до вражаючих портретів, від монументальних скульптур до декоративно-прикладних виробів — ця виставка покаже вам багатство образів та ідей.

На виставці ви зможете насолодитися роботами, які віддзеркалюють історію, культуру, і природу нашої рідної землі. Це європейське мистецтво, яке додає яскравих барв до реалій сучасного світу.

Джерело: Острозький замок — Державний історико-культурний заповідник м. Острог.

Читайте також: Патріотична гра “Паросток” за участі дітей-переселенців відбулась у Рівному (+фото і відео)