fbpx

В Острозі відповідальний і обізнаний шестикласник повідомив про небезпечну знахідку

Дорога до ліцею у Владислава пролягає біля лісового масиву. Того дня, як і зазвичай, зупинився, аби назбирати горіхів. Утім, натрапив на підозрілий чорний пакет, із якого виднілися патрони.

Владислав.

Коли шестикласник дістався до освітнього закладу, одразу повідомив про знахідку вчителеві, який викладає у ліцеї уроки здоров’я, безпеки та добробуту. А далі — телефонний дзвінок і Владиславу довелося їхати разом із ювенальним поліцейським та слідчо-оперативною групою, аби показати, де знаходяться набої. З місця події вилучили 71 патрон часів Другої Світової війни.

Обізнаність і відповідальність малолітнього приємно вразила всіх. Тож працівники ювенальної превенції Рівненського РУП вирішили зробити йому сюрприз. Учора в День народження Владислава завітали до нього із подарунками та солодощами, з якими 12-річний іменинник поділився з молодшими сестричками.

Поліцейські привітали Владислава з днем народження.

Задоволений шестикласник подякував за гостинці та запевнив, що надалі старанно вчитиметься, аби завжди знати, як правильно діяти в тій чи іншій ситуації.

Джерело: Поліція Рівненщини

Читайте також: У Рівному діти зіграють виставу, щоб допомогти придбати дрони для ЗСУ