В одній годині – роки життя

Теплою, із частуванням і подарунками стала традиційна зустріч із передплатниками у редакції «Семи днів». Ми запросили їх у гості, аби привітати найактивніших наших читачів та поспілкуватися про те, як зробити улюблену газету ще кращою.

Подарунки для читачів, які оформили передплату на «Сім днів» на наступний, 2020 рік у редакції у вересні, допомогли підібрати бізнес-партнери передплатної кампанії, зокрема туристична агенція «Тайстра Тревел», ТДВ «Рівнефармація» і майстриня декупажу Тереза Зінькова. Саме спілкування з останньою додало позитиву та гарного настрою всім, хто завітав того дня до редакції. Пані Тереза не лише надала одну зі своїх робіт як подарунок для передплатників, а й показала нашим читачам свої найкращі твори, здатні прикрасити інтер’єр. А ще розповіла про те, як їх виготовляє, які матеріали використовує. Не обминула теми самої технології декупажу, яку може освоїти будь-хто.

© Газета “7 днів”/ Майстриня Тереза Зінькова розповідає в редакції нашого тижневика про технологію декупажу.

За чашкою ароматного чаю наші передплатники поділилися розповідями про те, за що люблять «Сім днів» і які ще проблемні питання варто було б порушити на шпальтах газети. Зокрема, порадили зробити постійною рубрику «Запитання до юриста», в якій би кваліфіковані правники давали відповіді і роз’яснення щодо найбільш актуальних питань. Попросили активніше аналізувати проблеми, з якими рівняни стикаються щодня: транспортні, комунальні, фінансові.
Рівнянка Тамара Семенівна розповіла, що читає видання з першого номера, з того ж часу й передплачує нашу газету. Із неї пенсіонерка дізнається про життя міста, дуже любить розгадувати сканворди. А ще обов’язково передає синові ті номери газети, в яких є роз’яснення щодо змін у законодавстві в різних сферах.

Інший наш постійний читач, а свого часу ще й автор (колись вів рубрику з вивчення англійської мови для дітей) Станіслав Костецький розповів, що сам із задоволенням читає матеріали про найбільш гострі міські проблеми та про те, як життя у місті змінюється. Більше того, його примірник газети читають ще й сусіди з будинку, в якому він мешкає. А найбільш цікаві шпальти пан Станіслав навіть фотографує і надсилає через вайбер друзям, що мешкають за кордоном.
Відбувся й розіграш призів серед передплатників. Нових власників знайшли сертифікати на знижку від туристичної агенції, набір чаю, жіноча сумочка й картки на знижку від мережі аптек.

Марія МАТВІЙЧУК

Діліться корисною інформацією з друзями: