fbpx

В Міносвіти назвали коли повернеться гаряче харчування в школи

Діліться корисною інформацією з друзями:

Школи повернуться до повноцінного харчування учнів після зняття карантинних обмежень. Про це в Фейсбуці написала заступниця міністра освіти та науки Любомира Мандзій.

«Дорогі батьки, знаю, що з початком нового навчального року ви невдоволені тим, як харчуються ваші діти у шкільних їдальнях. Розумію, що тих „сніданків“ для учнів початкової школи, які порційно фасуються в разову упаковку, недостатньо для повноцінного сніданку. Але в умовах пандемії організація шкільного харчування потребує інших підходів. Саме тому це вимушені дії на час, поки у країні діють карантинні обмеження», — написала Мандзій

Вона наголосила, що сніданки не є заміною повноцінному гарячому харчуванню і після скасування карантинних обмежень школи повернуться до повноцінного харчування.

“На жаль, COVID-19 вніс свої корективи, тому ми маємо дотримуватися встановлених обмежень та правил. Прошу засновників закладів освіти, директорів шкіл спільно з Держпродспоживслужбою контролювати процес та докласти всіх зусиль, щоб харчування для учнів у школі було організоване з урахуванням усіх протиепідемічних заходів”, – підсумувала Мандзій.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram