В Харківському метро впроваджують безконтактну оплату проїзду в харківському метрополітені

Діліться корисною інформацією з друзями:

25 вересня 2020 року Visa, департамент цифрової трансформації Харківської міської ради, Харківський метрополітен, інвестор проєкту ТОВ «ФК «Платіжний центр» та Ощадбанк запровадили нову систему оплати проїзду в міському метрополітені за допомогою безконтактних платіжних карт.

Щоб оплатити поїздку, достатньо піднести до синього турнікета безконтактну платіжну картку Visa будь-якого українського банку. Сплатити за проїзд можливо й іншими NFC-пристроями – смартфонами, смарт-годинниками, NFC-каблучками, а також безконтактними картками інших  платіжних систем.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Першою станцією, де з’явився турнікет, що приймає платіжні картки, стала станція «Держпром». Нову систему оплати в короткі терміни буде впроваджено і на інших станціях метрополітену.

Як стратегічний і технологічний партнер, Visa надала обладнання і програмне забезпечення для удосконалення валідаторів автоматизованої системи оплати проїзду Eticket, що впроваджується інвестором проєкту ТОВ «ФК «Платіжний центр». Еквайринговим партнером у проєкті виступає Ощадбанк. 

Вже 7-го вересня Харківський міський голова Геннадій Кернес прокоментував запуск проєкту:

«Я завжди чую запити харків’ян і роблю все для того, щоб втілити їх в життя. Один з них – безконтакт в метро. Спільно з компанією Visa ми домовилися про впровадження безготівкових інструментів оплати проїзду банківськими картами. Команда вже працює над запуском пілотного проєкту. Тестування почнемо на станції «Держпром». Після цього плануємо поширити можливість оплати банківськими картами на всі станції метро. Продовжуємо впроваджувати сучасні технології в нашому місті. Любити Харків – працювати для людей!»