УЦОЯО опублікував відео для ознайомлення з онлайн-платформою мультипредметного тесту

Діліться корисною інформацією з друзями:

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив відео, що знайомить цьогорічних абітурієнтів з онлайн-платформою мультипредметного тесту.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Відео триває 13 хвилин й у ньому подано інструкцію з користування сервісом. Пояснюються не лише принципи роботи тестувальника, але й важливі деталі, на які слід звернути особливу увагу.

Нагадаємо, що цього року вступники складатимуть НМТ замість традиційного ЗНО. Насамперед це пов’язано з початком повномасштабної війни рф проти України. Паперові бланки робіт учасників тестування просто неможливо перевірити.

Сьогодні, 18 липня, завершується перший етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ.

Станом на одинадцяту годину 18 липня 2022 року спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнив 25 561 учасник. Так, бажання проходити національний мультипредметний тест у тимчасових екзаменаційних центрах, створених в Україні, підтвердили 22 710 осіб, а 2 851 ー за кордоном.

Саму платформу, що оцінюватиме знання учасників тестування, розробляли ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, уряд Швейцарії, Швейцарсько-український проєкт DECIDE та ГО «Портал у безперервне навчання “СуХарі”». А компанія Майкрософт забезпечила безкоштовними ліцензіями, що передали до тимчасових екзаменаційних центрів.