fbpx

Уряд провів індексацію пенсій: вони зросли майже на 20%

Уряд провів уже другу індексацію пенсійних виплат під час повномасштабної війни. Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 28 березня.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Про це повідомив Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.

«За результатами індексації у цьому березні пенсії зросли майже на 20%. Індексація торкнулася 10,5 мільйона українських пенсіонерів. Середній розмір підвищення склав майже 600 гривень. Тепер середній розмір пенсії в Україні складає 5200 гривень», — зауважив Прем’єр-міністр.

Також підвищилися виплати військовим пенсіонерам та ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Середній розмір підвищення для цих категорій пенсіонерів перевищив тисячу гривень.

У квітні також буде здійснено автоматичний перерахунок пенсій для пенсіонерів що працюють, з урахуванням збільшеного трудового стажу. Таке підвищення торкнеться близько 600 тисяч українців. Додаткові доплати за віком, введення яких свого часу ініціював Президент України Володимир Зеленський, також залишаються чинними.

«Розуміємо, що громадяни пенсійного віку потребують особливої підтримки під час війни. Тому знайшли ресурси, проіндексували пенсії, продовжили доплати, надаємо субсидії та пільги, допомагаємо всім, хто цього потребує», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр подякував міжнародним партнерам, завдяки яким Україна може повною мірою та вчасно фінансувати всі критичні видатки бюджету, а також українському бізнесу та всім платникам податків. Адже всі кошти, сплачені в бюджет, спрямовуються на армію та безпеку.

Фото: Урядовий портал.

Читайте також: Суд засудив жителя Вараського району за вбивство односельця

%d блогерам подобається це: