fbpx
Управління ЖКГ вийшло на полювання борщівника

Управління ЖКГ вийшло на полювання борщівника

Діліться інформацією з друзями:

Про місцезнаходження борщівника просять повідомляти ЖКГ. Управління оперативно виїде на локацію та ліквідує цю надзвичайно небезпечну рослину. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив заступник міського голови Рівного Віталій Герман.

“Друзі, прошу вас повідомити про місця розміщення борщівника у нашому місті. Скидайте у коментарі фото та адреси, де бачили цю рослину. Бригада управління ЖКГ оперативно виїде”, – наголошує заступник мера.

Про місця знаходження надсилайте повідомлення Віталію Герману у ФБ.

Борщівник Сосновський – це отруйна гігантська рослина, до 5 метрів заввишки, зустріч з якою може закінчитися опіками 1 – 3 ступенів. Борщівник швидко росте розкидаючи велике листя, схоже на лопухи. Рослина є дуже невибагливою, легко дичавіє і мігрує.
Найнебезпечнішим борщівник є у період цвітіння, а цвіте він практично все літо.
 При пошкодженні стебла чи листя рослина виділяє фуранокумарини – речовини, які під дією ультрафіолету спричиняють на тілі людей серйозні опіки.
Увага! Якщо самостійно плануєте ліквідувати борщівник у себе в саду, намагайтеся триматися якомога далі від неї, одягайте гумові рукавички, щільний одяг та чоботи, захищайте обличчя.Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»