fbpx

“УП” та Академія Deutsche Welle оголошують набір у сьому “Школу економічної журналістики”

Діліться інформацією з друзями:

Новий навчальний курс стартує у вересні. В ході навчання студенти Школи отримають як обширні теоретичні знання, так і досвід практичної реалізації журналістських проєктів. Викладають у Школі провідні українські журналісти та експерти. Підготовка тренерів відбулась за спеціальною методикою Академії DW.

 Усім, хто бажає стати студентами “Школи економічної журналістики” слід заповнити анкету. Стати студентами Школи можуть як журналісти, які давно працюють, так і новачки.

Заявки приймаються до 11 вересня 2020 року включно.

Курс складається з чотирьох модулів, кожен з яких проходитиме у формі трьохденного інтенсиву раз на місяць. Навчання відбуватиметься у Києві.

У ході курсу кожен студент стане частиною команди, яка виконає великий груповий проєкт. Захист проєктів та вручення сертифікатів про закінчення Школи відбудуться 18 грудня.

Модулі Школи

18-20 вересня – І модуль “Як писати про бізнес. “Олігархознавство”.

Тренери:Катерина Глазкова, виконавчий директор Спілки українських підприємців;Андрій Самофалов, керівник бізнес-редакції сайту Liga.net.

16-18 жовтня – ІІ модуль “Споживчі ринки. Як писати для споживача”.

Тренери:Дмитро Дєнков, головний редактор “Економічної правди”;Аліна Полякова, журналістка, редакторка спецпроєктів УП.

13-15 листопада – ІІІ модуль “Як писати про державні фінанси, бюджет та податкову політику”.

Тренери:Дарина Марчак, виконавчий директор ProZorro.Продажі;Руслан Чорний, керуючий партнер “Фінансового клубу”.11-13 грудня – IV модуль “Як писати на економічні теми, шукати та візуалізувати дані”.

Тренери:Михайло Кольцов, адміністратор проєкту STOPFAKE.ORG, викладач Могилянської школи журналістики;Марія Фронощук, співзасновниця і директор Platfor.ma.

18 грудня – захист проектів та вручення сертифікатів.Всі витрати на навчання повністю покриваються організаторами, окрім оплати транспорту. Журналістам з регіонів надається безкоштовне житло в Києві на час проведення модулів. Джерело – “Економічна правда”.