fbpx

Уляна Супрун видала книгу «Мочи Манту»

Діліться інформацією з друзями:

Книга покликана передати досвід команди Уляни Супрун, зібраний за роки роботи в системі охорони здоров’я.

Колишня виконуюча обов’язки міністерки охорони здоров’я України Уляна Супрун видала книгу «Мочи Манту» з головним героєм Здоровим Глуздом. Про це вона повідомила у Фейсбуці.

«У часи, коли українці бояться вакцинуватися навіть попри пандемію, коли після випадкового пчиху скуповують аптечні запаси антибіотиків, коли шкільні підручники навчають лікувати рак содою — країні потрібен новий герой. Герой, який розправиться з совковим мракобіссям та розірве ланцюг неправильних рішень, що заважають нам бути здоровими. Зустрічайте — Здоровий Глузд. Головний герой нашої нової книжки “Мочи Манту”», – написала Уляна Супрун.

Книжка вже вийшла у продаж. Її позиціонують як гід у світі найбільш поширених міфів та фактів про здоров’я.

«Для книжки ми дібрали теми ключових постів, доповнили їх фактами, історіями, які передували написанню, моїми особистими спостереженнями та спогадами. З одного боку книжка вмістила в себе усе найкраще з того контенту, який ми готуємо для вас щодня. З іншого — вона також є спробою зробити підсумки. Звідки в нас бажання вірити в міфи? Чому ми так до них прив’язані? Як із цим боротися і почати власний шлях до здорового способу життя?» – зазначила авторка.

Кошти від продажу продуктів із сайту підуть на діяльність громадської організації «АРК.ЮЕЙ».