Укрпошта відновлює роботу стаціонарних відділень у Макарівському, Бучанському, Вишгородському районах

Діліться корисною інформацією з друзями:

Укрпошта відновлює роботу стаціонарних відділень у Бучі, Бородянці,  Макарівському, Бучанському, Вишгородському районах.

Укрпошта на Київщині надає всі необхідні жителям послуги у пересувних та стаціонарних відділеннях. Компанія за тиждень із моменту звільнення населених пунктів Київської області, почала відновлювати роботу. А 29 квітня до переліку відновлених додалися стаціонарні відділення у Бучі, Бородянці,  із 3 травня – у Бучанському, Іванківському, Бородянському, Вишгородському  та Макарівському районах. Наразі у Київській області працює 581 стаціонарне та пересувне відділення Укрпошти.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На Київщині Укрпошта почергово поновлює роботу тимчасово зачинених стаціонарних відділень. Нині починаємо їх повноцінну роботу у найбільш постраждалих від окупації районах  – у Бучі й Бородянці, а на початку травня вже надаватимуть послуги наші оператори та листоноші із сільських відділеннях Бучанського, Іванківського, Бородянського та Макарівського районів. Поки дещо складною є ситуація у Ірпені — тут не залишилося жодного вцілілого відділення. Ми або їх відновимо, або разом із місцевою владою якнайшвидше знайдемо потрібні приміщення. А поки видаємо пенсії, соцдопомоги та надаємо інші послуги пересувними відділеннями. Ми все здолаємо і робота всіх пошкоджених відділень Київщини та інших регіонів буде якомога швидше відновлена”, – відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Пресслужба АТ “Укрпошта”