Укрпошта презентувала нові марки на найвищому маяку України (ФОТО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

15 вересня Укрпошта ввела в обіг новий блок поштових марок «Маяки України»». Поштовий випуск присвячений українським маякам і продовжує започатковану у 2009–2010 роках серію поштових марок.

Серед маяків, зображених на марках цьогорічного випуску: Станіслав-Аджигольський Задній, що розташований на Херсонщині поблизу с. Рибальче, маяк Бирючий на острові Бирючий на Херсонщині, унікальний маяк на острові Зміїний у Чорному морі (Одеська область), а також три кримські  маяки – Іллінський (на мисі Святого Іллі), Меганомським (на мисі Меганом) та Євпаторійський (у Каламітській затоці).

Марина Порошенко йде у Київраду на чолі списку “ЄС”
Урочисте спецпогашення марок відбулося на території найвищого маяка України – Станіслав-Аджигольського Заднього маяка, який зображений на знаці поштової оплати. У заході взяли участь генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський, начальник філії «Миколаївський район Держгідрографії» Олег Олійник, а також працівник маяка Володимир Бурдига.

«Сьогодні ми провели унікальне спецпогашення марок. Уперше в історії української філателії Укрпошта презентує марки практично у відкритому морі, на одному із найвищих маяків не лише України, але і світу. Національний поштовий оператор уже втретє присвячує блок марок темі маяків. Сподіваємося, що нові марки також будуть оцінені фахівцями, колекціонерами і просто любителями надсилати листи. А Укрпошта продовжує популяризувати унікальні місця країни та туристичні об’єкти, зображувати на марках видатні історичні події та розповідати про визначні постаті України, а також дивувати вас неформатними спецпогашеннями, щоб вкотре переконати, що філателія – це справжнє мистецтво», – відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.