fbpx

Укріплення кругової оборони Рівненщини обговорили на нараді керівників

Укріплення кругової оборони на Рівненщині продовжується. З цією метою начальник ОВА Віталій Коваль зібрав на нараду керівників сектору безпеки та оборони регіону.

На нараді керівників йшлося про укріплення кругової оборони, шляхи розв’язання проблемних питань — для збільшення обсягу будівництва фортифікаційних та інженерних споруд на українсько-білоруському кордоні й утримання їх в належному стані.

«Проаналізували залученість територіальних громад. Тут є і «передовики», і ті, хто пасе задніх в допомозі й взаємодії з військовими. «Штрафників» наразі не називаю, але відповідну роботу із ними проводимо. Сьогодні кожен повинен працювати найперше — на Перемогу. А далі – все інше. Як не дивно, дехто почав це забувати», – прокоментував Віталій Коваль.

Окрім того, із військовим командуванням обговорили взаємодію з ДФТГ і їх роль та місце в системі оборони області. Особливо тих формувань добровольців, які знаходяться на півночі регіону. Питання посилення захисту кордону – незмінний пріоритет №1. Тому такі зустрічі з оборонним блоком регіону надалі будуть щотижневими.

Читайте також: Рівненщина налагоджує співпрацю із регіоном Польщі