fbpx
"Укренерго» отримало

“Укренерго» отримало відзнаку за підтримку ветеранів

Діліться інформацією з друзями:

“Укренерго» отримало від громадської організації Veteran Hub відзнаку «Дружні до ветеранів», як компанія, що підтримує ветеранів та працює над розробкою програми їх адаптації на ринку праці.

На даний час 247 працівників «Укренерго» боронять наші кордони та деокуповують наші території. З нетерпінням їх повернення чекають на підприємстві і при цьому продовжують підтримувати: компанія зберегла виплати заробітної плати та одноразової матеріальної допомоги мобілізованим співробітникам. Також будь-хто з персоналу компанії та члени їх сімей мають змогу отримати психо-соціальну підтримку від команди психологів міжнародної організації IPSO, з якою співпрацює «Укренерго».Вручили підозру

Разом з цим, компанія тільки на початку шляху покращення співпраці з ветеранами, пошуку найкращих практик їхньої адаптації на робочих місцях, підтримки сімей ветеранів, організації інклюзивного робочого простору.

В Укренерго розуміють, що ветеранами будуть не лише ті, хто вже працював, але й нові фахівці у пошуках роботи. І  у цей момент потрібно бути не тільки коректними під час розгляду кандидатів, але й попрацювати над питанням, як допомогти їм адаптуватися, повернутися до цивільного життя та забезпечити умови відповідно до потреб. «Укренерго» продовжить співпрацювати з Veteran Hub для розробки та впровадження в компанії ефективних шляхів адаптації співпраці цивільного ринку праці та військового досвіду наших захисників та захисниць.

Читайте також: За рік війни рівненська майстриня 5 днів не займалася волонтерством