Україна закриває пункти пропуску з Кримом

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Кабінет міністрів розпорядився з 9 серпня закрити контрольно-пропускні пункти в’їзду-виїзду на адміністративному кордоні з Кримом.

Таке рішення уряд прийняв на позачерговому засіданні в суботу, 8 серпня, повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов в Telegram.

КПВВ будуть закриті з 8:00 9 серпня і до 8:00 30 серпня.

«Рішення направлено на запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2», – зазначив Немчінов.

Пропуск через КПВВ буде дозволений лише для українців і членів їх сімей:

  • місце проживання яких зареєстровано в Криму, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна – на в’їзд;
  • місце проживання яких зареєстровано за межами Криму, які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома»;
  • осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів чи в зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ і гуманітарних місій, які виїжджають з тимчасово окупованої території Криму.

Виїзд з Криму інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції.

Виїзд і в’їзд до Криму для українців при наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням голови Держприкордонслужби за погодженням з Мінреінтеграціі.

Діліться корисною інформацією з друзями: