Удосконалюючи свою професійну майстерність, вогнеборці проводять тактико-спеціальні навчання,

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Тренування, спрямовані на покращення професійних навичок і вмінь займають важливе місце у діяльності Служби порятунку. Такі заходи, зокрема, допомагають також відпрацювати спільні дії разом з іншими екстреними службами та працівниками об’єктів в умовах надзвичайної ситуації.

Про це повідомляється на сайті державна служба України з надзвичайних ситуацій.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

  • Такі заходи, зокрема, допомагають також відпрацювати спільні дії разом з іншими екстреними службами та працівниками об’єктів в умовах надзвичайної ситуації.
    Так, днями бійці 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели тактико-спеціальні навчання на базі одного із пансіонатів у м. Святогірськ.
  • На території одного з загальноосвітніх навчальних закладів смт Віньківці на Хмельниччині відбулося спільне тактико-спеціальне навчання за участі рятувальників та служб взаємодії.
  • На Волині у місті Ківерці рятувальники провели пожежно-тактичне навчання з ліквідації пожеж на об’єктах деревообробної та лісопильної галузі.
  • А на Полтавщині рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Кременчука провели спільне навчання із працівниками Кременчуцької виховної колонії.

 

Діліться корисною інформацією з друзями: