Учасник шоу “Ліга Сміху” загинув на війні

Діліться корисною інформацією з друзями:

Учасник шоу “Ліга Сміху” Ярослав Гаркавко загинув на війні,  повідомили в офіційному Telegram-каналі “Ліги Сміху”.

Колеги актора опублікували чорно-біле фото Ярослава і повідомили, що учасник шоу “Ліга сміху”, який грав у команді “ОГО”, а у 2021  у “Воробушці” загинув.

“Жахливі новини, які не хочеться вірити. Не стало Ярослава Гаркавка, якого, ми впевнені, що багато з вас знають. Поки не вистачає слів, в голову лізуть тільки приємні спогади, пов’язані з цією людиною. Спасибі тобі, друже, за те, що захищав нас все це час. Почивай з миром”, – йдеться в повідомленні.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Володимир Дантес був тренером команди “Воробушок” і привів її до перемоги у 7 сезоні. Співак каже, що комік не мав поганого настрою.

Ярик, світла пам’ять… Ти пішов боронити Україну, боронити нас. Прокляті тварини перервали твій шлях у цьому світі. Будь ласка, не дай тим, хто дивиться з неба на нас, сумувати. Ти це точно вмієш,
– щемливо попросив Володимир Дантес.

Поділився спогадами і Ігор Ласточкін.

На фронті загинув син, друг, колега, людина з дуже доброю душею. Ярик, вибач за все… Я досі не можу повірити в те, що сталося… Співчуття рідним… Вічна пам’ять! Слава герою” , – Написав він у публікації.

Колеги Ярослава розповіли, що після перемоги на “Лізі сміху” він став ігроманом і втратив усе. Проте 2022 року став на захист України. Вони подякували Ярику, за світлість, сміх, чарівність і за те, що поклав своє життя, захищаючи нас.

Вічна Слава Героям!

Графіки відключень електроенергії на 9 грудня на РІвненщині