Зранку на Львівщину висадився російський десант – Андрій Садовий

Діліться корисною інформацією з друзями:

В районі Бродів о 9 ранку на 3 вертольотах висадився російський десант. Близько 60 людей. Наші війська дали відсіч (фото ілюстративне).

Про це написавміський голова Львова Андрій Садовий.

Зараз вони відступають в сторону лісу в район Лев’ятина. Збройні сили дають гідну відсіч окупанту! Тримаємо ситуацію на контролі. – йдеться в повідомленні.

Оперативна інформація зі Львова станом на 9:30 ранку 26 лютого.

Ще з учора у Львові та області встановлюють блокпости.

Вони стоятимуть на в’їздах та виїздах до Львівської об’єднаної громади. Там перевірятимуть людей, які в’їжджатимуть на територію міста. Блокпости встановлюють спільно з поліцією та територіальною обороною, щоб зберігати безпеку у Львові.

Кількість громадського транспорту зменшили, через зниження кількості пасажирів. Всі комунальні та аварійні служби міста продовжують працювати у штатному режимі. Світло, вода, газ до будинків подається без перебоїв.

Працівники районних адміністрацій Львова продовжують знищувати підозрілі мітки на вулицях. Нагадаємо, якщо ви бачите незрозумілі позначки у доступному для вас місці – закривайте їх дошками, засипайте ґрунтом або смолою. Якщо помітили такі позначки на даху – повідомляйте на Гарячу лінію міста 15-80.