Маріупольська “Пташка зі сталі” спростовувала чутки про загибель

Діліться корисною інформацією з друзями:

Захисниця “Азовсталі”, яку називають маріупольською Пташкою, з усмішкою на обличчі спростувала чутки про загибель – свою та бойових побратимів.

Вона зазначила, що це зірки на небі згоряють, а українські бійці з кордону оборони міста-героя житимуть і битимуть ворога.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

“Пташка зі сталі” – що відомо про дівчину, яка співала в підземеллях “Азовсталі”

Захисницю звуть Катерина, їй 21 рік і вона з Тернопільщини.

Під час того, як росіяни скидають важкі бомби на територію заводу, наші воїни співають пісні в підземеллі й підбадьорюють одне одного. Кадри з підземелля Азовсталі опублікував Nik Mark у Facebооk (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця).

“А можна сказати, що я прострелю коліно тому, хто поширює інформацію, що мене вже немає? Народ, я ще всіх вас переживу. Зберіться, воюємо!” – сказала Катерина.

Дівчина підкреслила, що Маріуполь тримається, їхні позиції ворогу не по зубах, і захисники битимуться до останнього. На коментар оператора, мовляв, вона тепер стала зіркою, маріупольська Пташка відказала, що це не так.

“Зірки згоряють, а ми будемо жити вічно. Як і Маріуполь, Україна. Це назавжди. Все буде добре, все буде Україна!” – заявила Катерина, побажавши смерті окупантам.

На опублікованих фото й відео безстрашні захисники “Азовсталі”, які живуть без засобів для існування й в повному оточені, продовжують посміхатися, жартувати й вірити.

А ще співають пісні, дивлячись на промені сонця, які пробиваються крізь продірявлені конструкції фортеці, яку вони боронять від ворога.

“Катя навчалася в Тернопільському фаховому коледжі імені Соломії Крушельницької на співочому відділенні. Її знайомі розповідають про неї як про активну та чуйну. Катерина пише музику та вірші, грала у Тернопільському народному драматичному театрі-студії. Після закінчення навчання “Пташка” переїхала в Київ і влаштувалась у мотошколу The Riders. Паралельно “Пташка” захопилася військовою справою. У столиці Катя почала активно проявляти себе: брати участь у мітингах, працювати у правозахисній організації”, – написали в повідомленні.

Стати на захист Батьківщини дівчина вирішила весною 2021 року, вона закінчила медичні курси. Батькам про те, що вирушила на передову, сказала не відразу. Боялась, аби вони не хвилювалися.