Юний пластун з Рівного написав листа голові ГУР Кирилу Буданову

Діліться корисною інформацією з друзями:

Юний пластун мріє стати розвідником і хоче, щоб українці відпочивали в Криму через рік, а росія розпалась.

Юрко Набочук написав листа Кирилу Буданову, в якому привітав керівника ГУР з днем зовнішньої розвідки. Листа юний пластун передав волонтерам Гончаренко центру та поділився мрією стати розвідником і захищати Україну. Хлопчик побажав очільнику української розвідки, щоб росія розпалась, а українці відпочивали в Криму вже наступного року.У Рівному відкрили новий Пластовий центр

11-річний Юрій Набочук з Рівного мріє стати розвідником, тому він вирішив написати листа очільнику Головного управління української розвідки Кирилу Буданову. Хлопчик є вихованцем Пласту та відвідувачем Гончаренко центру, де він бере участь у волонтерських акціях на підтримку військових та вивчає англійську. Волонтерам центру юнак і приніс листа, він попросив передати його головному розвіднику України.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У своєму зверненні хлопчик привітав Кирила Буданова з днем зовнішньої розвідки та побажав, щоб Крим повернувся в Україну, адже він ще ніколи там не був. Також Юрко розповів, що він тренується в Пласті, щоб стати справжнім розвідником, коли подорослішає.

«До такої великої справи треба готуватися змалку. В цьому мені допомагають Пластові вишколи, адже бути розвідником це дуже серйозно. Але це цікаво та круто! А ще я мрію колись зустрітися з вами особисто. Мрію потиснути вам руку! Адже Ви робите дуже велику та важливу роботу. Я дуже за це дякую Вам. А ще мрію побувати в Криму. Бажаю Вам сил і перемоги! Бажаю, щоб росія розпалась! А українці відпочивали в Криму на морі вже через рік! Слава Україні!», – написав юний патріот у листі.

Читайте також:Батько розшукав доньку у Рівному завдяки небайдужим містянам