Волонтерство та підтримка ЗСУ завжди у пріоритеті для жителів Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:

Волонтерство та підтримка ЗСУ завжди у пріоритеті у КЗПО “Центр дитячої та юнацької творчості” Костопільської міської ради. Кажуть, що добрі справи роблять тихо…але, можливо, наша праця надихне інших!

Протягом зимових канікул, у Центрі, на допомогу ЗСУ, зібрано 18 713 гривень. Як були зароблені ці кошти? По-різному! Хто має мету – той шукає шляхи її реалізації! Адже волонтерство та підтримка ЗСУ зараз в пріоритеті.

  • 1 800 гривень отримали, провівши новорічний захід “Аліса в країні Чудес”. Ці кошти було передано на придбання дрону Mavic 3 для підрозділу  захисника-земляка Андрія Корнійчука.
  • 4 050 гривень зібрали на благодійному ярмарку “Різдво по-волонтерськи”, продаючи власну  домашню випічку. Вихованці вокальних колективів ЦДЮТ долучилися і до фестивалю коляди на ярмарку. Ці кошти будуть направлені на закупівлю парафіну для окопних свічок, які виготовляють у  закладі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Та найбільшу суму – 12 863 гривень було зібрано керівниками гуртків мистецького відділу ЦДЮТ у Щедрий вечір. Разом зі своїми донечками, вони підготували віншування, колядки та щедрівки, якими вітали жителів міста Костопіль. Ці кошти були передані волонтерам КЦВ “Воля” для закупівлі необхідних речей захисникам-землякам.Вже традиційно, у закладі, для благодійних аукціонів, педагоги та вихованці розмальовують каски та тубуси від зброї. Продовжують діяти благодійні ініціативи “Мамо, я в шапці” – в’язання теплих балаклав, шапок, шкарпеток для солдатів,  “Тепло кожному воїну” – виготовлення окопних свічок. Також продовжується співпраця у пошитті індивідуальних сумок-аптечок.

Ми дякуємо всім, хто підтримує і долучається!♥️ Маленька допомога від кожного – це велика сила! Ми завжди повинні тримати стрій, написали на сторінці КЗПО “Центр дитячої та юнацької творчості” Костопільської міської ради  у Фейсбук.