Війська РФ високоточною ракетою вдарили по ТЕЦ у Кременчуці

Російські окупанти завдали чергового ракетного удару по тепловій електростанції в Кременчуці. Через це 180 тисяч мешканців міста можуть залишитися без опалення наступної зими.

Внаслідок ворожої атаки по ТЕЦ загиблих та постраждалих немає. Про це повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

За його словами, раніше по Кременчуцькій ТЕЦ вже було завдано ракетного удару. Підприємство навіть почало відновлювати пошкоджену інфраструктуру, але окупанти здійснили чергову атаку.

“Постраждалих немає, але збитків завдано суттєвих. ТЕЦ тільки розпочала відновлювальні роботи, але на сьогоднішній день – ще один удар. Російські загарбники, напевно, хочуть, щоб 180 тисяч кременчужан, підключених до цієї ТЕЦ, були без тепла взимку”, – сказав Лунін .

Глава ОВА наголосив, що інфраструктура Полтавщини несильно порівняно з іншими регіонами постраждала від початку повномасштабного російського вторгнення. Проте найголовніше завдання, яке ставлять перед собою влада у процесі відновлення інфраструктури області, – забезпечити кремунчужанам своєчасне подання тепла.

Нагадаємо, російські окупанти завдали 12 ракетних авіаударів у місті Кременчук Полтавської області. Кременчуцьким нафтопереробним заводом прилетіла більшість ракет, постраждали також інші об’єкти інфраструктури.

Раніше повідомлялося, що Кременчуцький НПЗ не зможе поновити роботу як мінімум до кінця року. Ракетні удари знищили підприємство.

Джерело: https://news.obozrevatel.com/  

Діліться корисною інформацією з друзями: