fbpx
В Рівному Добро на Різдво увінчалося диво-казкою

В Рівному «Добро на Різдво» увінчалося диво-казкою

Діліться інформацією з друзями:

Спочатку на сцену ПДМу запросили 6 дітей, учасників ХІІ традиційної Благодійної акції «Добро на Різдво», яка тривала з 6 грудня по 6 січня.

Про що мріють діти? Про ляльку і візочок для неї, про велосипед і Лего, про книги і планшет. Здається, нічого незвичайного. Так, але життя цих дітей не можна назвати звичайним.

Давно вже стільки не плакала… І, знаєте, ці сльози розчулення (а то були вони) перетворили дві години концерту «Jazz на Різдво» в Палац дітей та молоді на час для переосмислення, оновлення і вдячності.

Не буду переповідати кожну історію. Просто треба було бачити цих дітей на сцені, особливо тих, хто з особливими потребами. Хтось – уже без тата, бо той став Небесним Янголом-захисником, хтось – без батьків, на чужині… Таке воно, життя… А меценатів меншає, кажуть організатори акції. Проте вони знайшлися! Діти пішли додому з подарунками. А комусь їх вже завезли раніше. Світ не без добрих людей! Навіть у такі часи!

Після церемонії закриття акції Добро на Різдво глядачів запросили на концерт

Після церемонії закриття акції «Добро на Різдво» глядачів запросили на концерт «Jazz на Різдво». Це було продовження Дива!

Неперевершений камерний оркестр «Perpetum mobile», вокальний квінтет камерного хору «Аве Марія», джаз-квартет, вокальні ансамблі «Меридіан», «Вітамін» і дивовижний степ від чемпіона України та  Європи, віце-чемпіона світу Лева Пилипюка. І «Ритм», і «light Dance Company». Усе наживо. До мурашок!

Читайте також: У Рівному стартувала благодійна акція “Добро на Різдво

А ще була колядка у джазовому стилі від Ірини Сливчук та Лілії Молодцової.  Була  українська народна «Ой чий то кінь стоїть» у щедевральній джазовій обробці від «Perpetum mobile». (Браво, Юрій Скрипник!) І «Ledi in red» від Ангеліни Бицюк! І ще багато чудових номерів, за велика подяка Палацу дітей та молоді та його директору Ірині Первушевській.

Я не вперше на концертах Палацу. Це завжди дуже професійно! Але було ще одне, що мене вразило до сліз. Палац дітей та молоді запросив на концерт військовослужбовців, не вперше, до речі. Їх було чимало. Різного віку. Різні емоції. Але коли почався концерт, хлопці ожили: їм треба теж звичайний людський відпочинок. Їм треба трохи мирного життя…

 Неподалік мене сиділо троє молодих воїнів. Дивлячись на них, подумала, що соромно нам ще на щось скаржитися. Один хлопчина кашляє, другий – постійно розтирає руками ноги, напевно, судоми. Третій – дивиться такими сумними очима на дівчат, які виступають на сцені. Добре, коли тебе чекають вдома кохані очі. Добре, коли дочекаються… Накрило. Сиділа і плакала. 

Глядачі засипали оваціями ПДМівців за джазову казку, а в кінці заходу стоячи аплодували присутнім у залі воїнам. Дякуємо нашим захисникам за день і за вечір, і за віру! А добро? Воно має бути! Інакше не буде нас…

Мирослава ЖОВТАН

Читайте також: У Рівному кожен може зробити добро на Різдво