fbpx

Усі українські атомні станції працюють стабільно, – Енергоатом

Діліться інформацією з друзями:

Станом на 10:00 12 квітня 2022 року діючі атомні електростанції України стабільно виробляють електричну енергію. Про це повідомили з Енергоатому.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках АЕС і прилеглих до них територіях не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

В умовах повномасштабної війни з росією головним пріоритетом для НАЕК «Енергоатом» є безпека ядерних установок. Тому основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщень і будівель електростанцій, периметри захищених зон та прилеглих територій, а також особливо важливі об’єкти АЕС за межами їхніх захищених зон – все під посиленим наглядом і контролем.

Запорізька АЕС контролюється російськими військовими, але всі енергоблоки станції обслуговуються українським персоналом, відбувається його ротація. Всі технічні рішення по станції персонал змушений погоджувати з військовим командиром росіян.

Всім працівникам ЗАЕС– патріотам України – встановлено 20% надбавки на заробітну плату, вона нараховуватиметься з дня захоплення станції та до її звільнення від окупантів. Це найменше, що наразі може зробити Енергоатом для людей, які в нелюдських умовах уже понад місяць героїчно виконують свою роботу і забезпечують безпеку найбільшого в Європі ядерного об’єкта.

Енергодар, місто-супутник станції, також контролюється російськими військовими, омоновцями, а ще «поліціянтами» та «казаками». Енергодарці під інформаційним тиском, який окупанти весь час посилюють, намагаючись схилити мешканців на свій бік та добитися «взаємодії». Але енергодарці не здаються.

Всі атомники продовжують працювати і вірять, що все буде Україна!