fbpx

Український банк готовий заплатити готівкою російським солдатам за здачу в полон

Діліться інформацією з друзями:

Укргазбанк заявив про готовність віддати готівку в рублях російським військовим, які здаватимуться в полон ЗСУ разом з технікою та зброєю

Про це повідомила пресслужба банку у Facebооk.

Всі ми знаємо, що російському війську бракує мотивації, тому ми вирішили трохи підштовхнути їх до прийняття вірного рішення і готові заплатити більше грошей, ніж пропонують їм вдома. Навіть більше тієї посмертної виплати, на яку спромоглася їхня держава. – йдеться в повідомленні.

В банку нагодошують, що разом з грошима вони отримають шанс врятувати своє життя, яке вони точно втратять тільки-но піднімуть зброю в Україні.

Український банк готовий віддати готівку Для цього потрібно небагато: здатися в полон нашим героїчним Збройним силам та віддати всю техніку та зброю.

Ми розуміємо, що «гості» ці із далекого минулого, де не працюють платіжні системи Visa та Mastercard, тому виплати гарантуємо лише готівкою.

Ці гроші для нас не мають жодної цінності, ну не спалювати ж їх. – йдеться в повідомленні.

Зокрема, банк готовий запропонувати кожному російському загарбнику, який пристане на їхню пропозицію та наважиться здатися в полон зі зброєю та технікою по 100 тисяч рублів готівкою”, – заявили у банку.

Джерело: Укргазбанк

https://www.facebооk.cоm/325332744162761/pоsts/5492046380824679/