У Рівному зіграють благодійну виставу для підтримки театралів Миколаєва

Діліться корисною інформацією з друзями:

Для підтримки Миколаївського художнього драматичного театру, що постраждав від обстрілів, у Рівному 10 жовтня зіграють музичну комедію “Господиня заїзду”. Початок вистави о 18.00.

Тож колектив Рівненського українського академічного музично-драматичного театру просить рівнян, що шанують театральне мистецтво, підтримати їхню ініціативу та прийти на виставу. Усі кошти, виручені від благодійної вистави, передадуть на відновлення Миколаївського театру. 

Благодійний внесок 100 грн.

Благодійні квитки у касі театру 067 320-22-00

Нагадаємо, уночі 22 вересня вісім вибухів пролунали у Миколаєві. Серед будівель, які пошкодила вибухова хвиля — Миколаївський художній драматичний театр. Зі слів директора театру, травмованих внаслідок обстрілу немає, але є моральна і матеріальна втрата. Але зруйнований повністю прекрасний ландшафтний театральний скверик, чавунні скульптури, які розташовані в театрі, є внутрішні пошкодження: вікна, кабінети, санвузли, швейний цех, музей, мала сцена, гримерні кімнати, повністю вибуховою хвилею пошкоджені вікна, двері й частково майно, яке було всередині.