Заклали капсулу на місці майбутнього храму у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

На свято Покрови Пресвятої Богородиці у мікрорайоні «На Щасливому» відбулася непересічна навіть для мирного часу подія. Тут заклали капсулу і камінь на місці будівництва собору Святого Георгія (Юрія) Переможця на знак перемоги України, яка кується нині у жорсткому протистоянні з російськими агресорами.

І зробив це Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На освячення хреста і місця під зведення храму на честь Святого Георгія Переможця зібралися не лише мешканці мікрорайону, а й керівництво Рівного та області – міський голова Олександр Третяк, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян, начальник обласної військової адміністрації Віталій Коваль. А благодійники Роман Курас та Олексій Муляренко разом із Предстоятелем ПЦУ заклали капсулу та наріжний камінь та на місці майбутнього храму.

«Ми просимо у Бога допомоги, – наголосив, звертаючись до присутніх Митрополит Епіфаній. – Допомоги у цей час випробувань для українського народу. Війна триває, але ми віримо, що Господь сподобить нас бути переможцями. На нашому боці правда. Ми пройдемо ці страшні випробування, що зроблять нас ще більш витривалими. будуємо новий храм у непростих умовах випробувань. Однак це свідчить про те, що ми живемо у справді визначний час. Існували й інші часи, коли храми руйнувалися, а священнослужителів висилали до Сибіру. Зараз ми живемо у своїй – незалежній та суверенній державі».

Митрополит наголосив, що в такий важкий час потрібно робити якомога більше добрих справ, справ милосердя. «Тоді будемо збирати ті скарби, які понесемо у вічність. Усі повинні пам’ятати, що ми не тільки тілесні, а й духовні», – каже Предстоятель Православної церкви України.

Після освячення місця під будівництво собору Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав святкові заходи, організовані з нагоди 11-ої річниці з дня народження мікрорайону «На Щасливому». Предстоятель ПЦУ освятив броньований автомобіль, який буде передано українським захисникам.

Світлана ПІКУЛА