У Рівному вимушено переміщенні особи не бояться відкривати бізнес

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному вимушено переміщенні особи наважились відкрити овочеву крамничку.

Власники овочевого магазину переїхали у Рівне після того, як ЗСУ сказали, що відбудеться наступ і залишатися дома їм небезпечно. Про це 
До 2014 року мала свою ландшафтну студію у місті Горлівка. У зв’язку з вторгненням була вимушена переїхати у село Олександрівка, Донецької області.
Побудувала дві теплиці на новому місці, де вирощували, кожного року 17000 одиниць розсади квітів та овочів. Займалась озелененням міст та сіл. Навчалась у Німеччині та Нідерландах веденню екологічного сільського господарства.”
Так от ця сім’я до останнього залишалися на своїй землі поки ЗСУ не прийшли і не сказали, що треба евакуйовуватися, бо наступ. Вони приїхали в Рівне в кінці квітня і активно шукали нормальну роботу, не знайшли, засукали рукави і тиждень тому відкрили магазин в якому двоє зранку до ночі торгують якісними фруктами і овочами. Я вже приходила двічі, хоч це не зовсім поруч.
Через декілька днів після виїзду з рідного дому вони отримали звістку, що все згоріло. А в невеличкому селі цілими залишилося хат зо п’ять. Навіть я плакала, хоча на той час це були просто друзі друзів. Ніна та Ігор не просять допомоги, але я вважаю, що стати покупцями – найменше що ми можемо зробити. 
Закликала земляків через Фейсбук Олена Сенько.