У Рівному відкрили мурал, присвячений пам’яті героїв-азовців (фото)

Діліться корисною інформацією з друзями:

На стінописі у центрі нашого мста увічнені рівняни Костянтин Друзь, який мав позивний «Ейс», та Віталій Семчук з позивним «Рут». Хлопці загинули, боронячи Маріуполь. За їхніми спинами – інші захисники, які поклали свої життя за Батьківщину.  

Мурал розташований на стелі поруч із Театральною площею.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

“Раніше тут значилися імена радянських воїнів. Але тепер вони поступилися місцем сучасним Героя незалежної України. Адже в образі наших земляків тут — величезна повага до всіх тих хлопців та дівчат, чоловіків та жінок, які до останнього буди вірні присязі, були вірні своїй країні…” – сказав міський голова Рівного Олександр Третяк.

На відкриття муралу, який створив художник Андрій Шостак, прийшли рідні та близькі загиблих Героїв-АЗОВців, а також рівняни.

“Цей мурал — це символ любові до своєї країни, вірності їй. Це стосується кожного з нас. Адже кожен робить все для перемоги, працює на перемогу,” – зазначив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Стінопис складається з кількох елементів — тризуба, портретів захисників Маріуполя та зображення дівчинки, яка обіймає Україну — як символу нашого майбутнього.