У Рівному на ярмарку збиратимуть гроші на автівку для ЗСУ

Діліться корисною інформацією з друзями:

На благодійному ярмарку «Бренди Рівненщини», що відбудеться у суботу, 6 серпня з 12:00 до 19:00 у історичному кварталі «Бергшлосс» (Рівненський пивзавод), збиратимуть гроші на автівку для ЗСУ.

Гостей ярмарку чекають:

Якісні товари та послуги від виробників:

ВАТ «Рівень», ТМ «Щедрик», ТМ «ВІЛІС», «Аметист плюс», Amberial, “ГОСТинчик”, “Пан Велес”, хлібопекарня “Верхівськ”, ТМ “Паляниця”, Marmaros, “Лазорчик, “ТМ “Карпатська джерельна”, АлексДент”, MParty show studio, “Тунель Кохання”, “Західноукраїнська м`ясопереробна компанія”, “Домова служба”, Vasanta spa, Холдинг Шериф, магазин прапорів “Захід”.

Унікальна локація та рідкісні експонати

від Рівненського музею фотомистецтва, ексклюзивні фотосесії від відомого фотохудожника Олександра Харвата.

Майстер-класи

з гончарства, розпису виробів, плетіння від майстрів народної творчості з м. Луцьк. Гарний настрій від лікарняних клоунів “Червоні носи” та Юлька Кулька”.

Мультибол від футбольної академії “Стандарт” Рівне”.

Локація – пивні легенди Рівного: пивний ретроавтомобіль, смажений кабанчик.

Розіграш подарунків та благодійний аукціон.

100% коштів виручених під час заходу буде спрямовано на купівлю позашляховика для 110 бригади ЗСУ благодійною спільнотою “Відповідальні українці”.

Благодійна спільнота «Відповідальні Українці» – це більше 120 підприємців, власників та керівників бізнесу, волонтерів, небайдужих людей з Рівного та інших міст України, з-за кордону. Спільнота вже зібрала більше 400 тисяч гривень та придбала два автомобілі для ЗСУ!