fbpx

У полонених росіян з’являється можливість отримати українське громадянство

Діліться інформацією з друзями:

Така новина в соціальних мережах викликала негативну реакцію українців.

Росіяни здаються разом з технікою, повідомляє Victor Andrusiv

Кілька днів тому я писав, що є новини, які нарешті показують розпад російської армії. Тепер я можу сказати. Я хотів вам показати відео, але спецслужби попросили цього не робити. Російський солдат дав нам танк за винагороду!

Як це відбувалось. Вже кілька тижнів в Нацполі ідентифікували телефони, якими користуються росіяни. Це українські номери. На ці телефони ми регулярно присилаємо смс як здатись в полон і здати техніку.

Кілька днів назад нам зателефонував “Міша”. Ми передали інформацію про нього до ГУР МО. Йому визначили місце куди підїхати. Він під’їхав. З дрона переконались, що він сам і це не засада. Після цього спецназівці його затримали. Виявилось, що з екіпажу танку залишився він один, решта втекли додому. Смисла воювати він не бачив. Додому повернутись не міг, оскільки командир сказав, що розстріляє і спише на бойові втрати. Міша розповів, що їсти практично не залишилось, управління військами хаотичне і практично відсутнє. Деморалізація колосальна.

Що з Мішою? Міша отримав дуже комфортні умови утримання. Він також отримає 10 тисяч доларів по завершенню війни і можливість податись на громадянство. До завершення війни він проживатиме в комфортних умовах з телевізором, телефоном, кухнею і душем.

Так, що “русские сдаются”. Ще й з технікою )