Три Народні байрактари – вже в Україні

Діліться корисною інформацією з друзями:

Три безпілотники Bayraktar TB2, які турецький виробник Baykar безкоштовно передав Україні після кампанії «Народний Байрактар», вже прибули в Україну.

Про це заявив гендиректор Baykar Makina Халук Байрактар на Міжнародній виставці оборонної промисловості у Польщі в понеділок, 5 вересня, – пише https://nv.ua/

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«Ми поставили в Україну Bayraktar з литовської акції і вже поставили три безпілотники Bayraktar з акції Притули. Вони вже в Україні», — сказав керівник компанії-виробника.

За його словами, турецька компанія хотіла підтримати акцію зі збору коштів на безпілотники та вирішила не брати за них гроші. Голова Baykar наголосив, що Туреччина підтримує суверенітет України, бажає українцям миру та поважає боротьбу українського народу проти агресії Росії.

Раніше український ведучий і волонтер Сергій Притула розповів, що компанія Baykar нанесла візерунки, що нагадують вишиванку, на «народні» безпілотники Bayraktar.

Нагадаємо, Сергій Притула разом з українським блогером Ігорем Лаченковим зібрали 600 млн грн на безпілотники Байрактар за три дні. Метою кампанії було за тиждень зібрати на три Байрактари, а українці за три дні зібрали на чотири.

Після цього компанія-виробник безпілотників Baykar повідомила, що не прийматиме оплату за ТВ2 і безкоштовно відправить три Байрактари на український фронт.

Фонд Сергія Притули купив на гроші, зібрані в рамках проєкту «Народний Байрактар», супутник компанії ICEYE. Компанія надасть Міноборони України повний доступ до всіх можливостей одного зі своїх супутників, який перебуває на орбіті в цьому регіоні. Також Україна отримає доступ до сузір’я SAR-супутників.