fbpx

Ткаченко: росія продовжує інформаційну війну

росія продовжує свої гібридні інформаційні атаки. Пам’ятаєте пропагандистку Овсяннікову, яка стала відома на увесь світ, начебто несанкціоновано увірвавшись в студію росТБ з плакатом «Астанавітє вайну»? Зараз ця «паціфістка» розповідає провідним іноземним каналам, що прості росіяни “не винні у війні проти Україні”. Про це у своєму телеграм каналі написав міністр культури України Олександр Ткаченко.

“Така от інформаційна багатокроківочка, аби переконати колективний Захід зняти з рф санкції. Це означає лише одне. Санкції діють і боляче б’ють по російському бюджету і багатьом сферам діяльності. Але. По-перше, санкції не діють миттєво. В якихось галузях їх вже відчули, в інших – на це буде потрібно кілька місяців. А в Україні кожного дня гинуть люди. Це означає, що санкції треба максимально швидко посилювати.

По-друге, всі розуміють, що росія не сидітиме мовчки, а якнайшвидше шукатиме шляхи, як санкції обійти. Нема доступу в соцмережі? Заходять через VPN. Іноземні компанії начебто пішли з ринку? Але їх примусили платити зарплатню працівникам, погрожуючи націоналізувати власність. Підсанкційні товари не можна отримати через Європу? Везуть через Казахстан. І таких прикладів десятки, сотні. Світ має миттєво реагувати на спроби кремля вирватися з кільця санкцій. І не вестися на брехню росіян.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Нас – українців – не обманути. Ми з вами випробували на собі увесь арсенал зброї путінської пропагандистської машини. Фактично, в нас колективний імунітет до російської брехні.

Тож закликаємо світ нарешті зробити собі щеплення від вірусу путінської брехні. Вимкніть всі російські канали, максимально посилюйте санкції. І ще одне нагадування. 2014-го, коли в Україну вторглася російська армія, країни Заходу потихеньку почали вводити санкції проти кремля. Пам’ятаєте, який флешмоб влаштували тоді на росії? «Санкції? Не смішить мої Іскандери». Пройшло 8 років. І Україна на собі відчула, що таке Іскандери та інша російська зброя. Відчула тисячами життів, мільйонами переселенців. Тепер росія має бути нарешті покарана. І якщо вона так боїться санкцій і шукає будь-які шляхи, щоб вибратися з цього кута, їх треба максимально посилити.