fbpx

Стадіон у Чернігові допоможе відновити Німеччина

Діліться інформацією з друзями:

Зруйнований росією футбольний стадіон у Чернігові допоможе відновити Німеччина. Про це написав міністр культури України Олександр Ткаченко. 

Він повідомив, що завершив перемовини з Клаудією Рот, Державним міністром з питань культури і ЗМІ Відомства федерального канцлера.  

Важлива новина №1:  

Німеччина та Дортмунський клуб готові допомогти відновити зруйнований російськими окупаційними військами стадіон у Чернігові. Клуб пам’ятає свого гравця і крутого українського футболіста Андрія Ярмоленка. Зі свого боку, українська сторона долучає до діалогу мера Владислава Атрошенка та сподіваємось, що ця чудова звістка зможе підтримати чернігівчан.  

Важлива новина №2:  

Німеччина наголосила у своїй незмінній позиції щодо важливості перенесення проведення 45-ї сесії комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з російської Казані.   Також обговорили ініціативу внесення історичного ареалу Одеси в ЮНЕСКО. Зі свого боку міністр запросив німецьких колег до допомоги Україні у формуванні номінаційного досьє для подачі заявки.  

“І, звісно, перелік вимог щодо нагальної підтримки України, який я озвучив пані Клаудії, чіткий та незмінний:   1. Інформаційний спротив:   ⁃ Введення санкцій на кремлівські пропагандистські канали. ⁃ Заклик блокування мовлення «рупорів Кремля» через французький супутник «Eutelsat». ⁃ Трансляція українських мовників у Німеччині. ⁃ Фінансова та технічна підтримка національного марафону Єдиних Новин.   2. Культурна спадщина та креативні індустрії:   ⁃ Пряма фінансова допомога для оцифрування культурної спадщини та запуск реєстру. ⁃ Підтримка представників креативних індустрій через надання фінансування для грантів Українського культурного фонду та Українського інституту книги. ⁃ Сприяння у створенні загальноєвропейського фонду на відновлення пошкоджених об’єктів культурної спадщини України через програму Велика Реставрація.   Від підтримки на словах до діла – розраховую, що німецька сторона обере саме таку тактику”, – наголосив міністр.