Російські найманці готують провокації на білорусько-українському кордоні — ССО

Діліться корисною інформацією з друзями:

20 вересня до мінська прибули російські найманці ПВК Ліга (Вагнер), які можуть бути залучені до організації провокацій на українському кордоні з білоруссю.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, створений Силами спеціальних операцій ЗСУ.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За попередньою інформацією, яку центр отримав від білоруського підпілля, до Мінська прибуло 130 найманців приватної військової компанії Ліга (Вагнер) з особистою зброєю та боєприпасами.

22 вересня на територію білоруського приватного охоронного підприємства ГардСервіс, де розміщуються найманці, було доставлено 300 одиниць української військової форми, яку росіяни захопили на складах у Херсонській області.

«Дуже схожий на Кадирова». Як кухар Путіна став ватажком найманців і перетворює РФ на банду — про Пригожина розповідає російський журналіст

ГардСервіс є першим подібним підприємством в Білорусі, воно створене спеціальним указом cамопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка у 2019 році. Базуються «охоронці» на території колишнього центру підготовки білоруських спецпризначенців.

Як повідомляють у ЦНС, можливі диверсії очікуються в районі білоруських населених пунктів Пінськ, Кобринь та російському Іванові.