Рівняни передали ЗСУ ще один автомобіль

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні рівненські волонтери передали мікроавтобус військовим для виконання бойових завдань на Півдні України.

З настанням холодів до громадської організації «Рівне Разом» почастішали звернення від наших захисників з проханням забезпечити їхні бойові підрозділи автомобілями. Про це розповідає голова ГО «Рівне Разом» Світлана Марчук.

Разом з Віктором Шакирзяном, Катериною Марчук намагаємось реагувати на потреби воїнів. Не завжди вдається реалізувати усі запити, адже їх – велика кількість. Але ми намагаємось, – зазначає Світлана МАРЧУК.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Командир взводу інженерної частини, яка виконує бойове завдання на Миколаївсько-Херсонському напрямі розповів, що вони навіть не розраховували отримати позитивну відповідь, коли зверталися з листом-проханням з приводу автомобіля.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Дуже дякуємо громадській організації «Рівне Разом» за допомогу. Окрім самого авто, волонтери «Рівне Разом» завантажили  автомобіль продуктами першої необхідності. Хлопцям буде приємно! Тим паче, що чимало з них, які несуть службу у нашому підрозділі родом з Рівненщини. Дякуємо «Рівне Разом»! З нас перемога!», – подякував командир взводу.

На згадку від особового складу керівниці ГО «Рівне Разом» Світлані Марчук військові подарували квіти та, традиційно, – шеврон їхнього бойового підрозділу!