fbpx

Рашисти вдалися до погроз: рівненські журналісти відчули на собі що таке інформаційна війна

Діліться інформацією з друзями:

Інформаційну війну можна порівняти з радіацією: її неможливо пощупати руками, вона не виділяє запаху, немає смаку, але робить свою справа. Нерідко «чорну». Бува, ефективно. Наочним прикладом може служити російське суспільство, левова частка якого, настільки зомбована кремлівською пропагандою, що й справді вважає розгорнуту Путіним широкомасштабну війну проти України якоюсь «спецоперацією» з визволення…

Кого збирався визволяти окупант – це вже інша тема, як, зрештою, й провал його безглуздого задуму.

А от що таке інформаційна війна в її брутальних проявах, наша редакція, як і деякі інші, відчула на своїй шкірі. Так, впродовж минулого тижня сайт «7 днів» зазнав двох потужних ddos-атак. Як «докопався» ІТ-спеціаліст (він і допоміг нам відновити роботу електронних ресурсів і встановити надійний захист), атаки були з росії.

Це, напевно, ще більше розлютило ворога, який вдався до відвертих погроз. На редакційну адресу почали надходити листи такого змісту:

«Каждый раз, когда вы на страницах своего «СМИ» тиражируете антироссийские фейки в угоду неонацистской пропаганде марионеточного режима Зеленского, помните, что скоро армия России установит контроль во всех освобожденных городах Украины и вам придется отвечать по законам РФ за свои преступные деяния!»

Про які саме фейки йде мова, в послані не згадано. Можливо, малися на увазі, розповіді очевидців обстрілу російськими військовими житлових масивів українських міст чи вбитих ними мирних людей і дітей? То це – не фейки, а правда. На ній, правді (подобається вона комусь чи ні) ґрунтуються усі наші публікації.

А от щодо фейків, то їх сьогодні, під час військової навали окупанта, справді достатньо. На те вона й війна – не тільки за територію, а й за свідомість людей. Тому читачам варто довіряти лише інформації, взятій з офіційних джерел.

P.S. Перше повідомлення було отримано вчора, а сьогодні нас “очікувало” нове: