Рівненські атомники долучаються до волонтерських ініціатив

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненські атомники активно долучаються до різноманітних волонтерських ініціатив. Збирають кошти на купівлю автомобілів, обладнання, екіпірування, генераторів та інших необхідних на фронті речей. Формують продуктові та побутові набори; плетуть сітки та маскувальні костюми.

Усе це – щоб підтримати українських військових та жителів постраждалих від окупації регіонів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Упродовж останніх тижнів активізувалася робота з плетіння маскувальних сіток та костюмів. Коштом профспілки РАЕС закуповується сировина – сітки та спанбонд у сезонних кольорах, що замовляються військовими. Адміністрація Рівненської АЕС надала просторе приміщення, де щобудня з 12 до 21 години можна долучитися до важливої справи. Для зручності встановлено графік серед підрозділів електростанції для упорядкування кількості охочих.

Ініціатором та першопрохідцем плетіння маскувальних костюмів та сіток є Валентина Хвищук, мати одного з активних місцевих волонтерів, вони обоє є працівниками РАЕС. З власної ініціативи жінка закупила сировину та організувала плетіння в одному з місцевих кафе, згодом її підтримали колеги – працівники цеху господарського обслуговування та облаштували спеціальні каркаси.

Через зростання попиту профспілкова організація РАЕС надала більш просторе приміщення, а також підтримала фінансово. Але й сьогодні пані Валентина є натхненником справи, навчає тих, хто долучається до плетіння вперше, адже опанувала багато технік: «Я дуже вдячна всім, хто підтримав мене, ми зробили багато потрібних справ. Це мої колеги, а також містяни – щирі і наполегливі. Вони всі тепер мої друзі. Долучайтеся до нашої команди, адже разом ми сила!».

Джерело: Рівненська АЕС