Рівненська журналістка допомогла маленькій школярці з Харкова, яка перебралася з бабусею до Рівного

Відома рівненська журналістка, письмениця Людмила Мошняга організувала благодійний продаж своєї нової книги щоб допомогти харківській школярці Ніколь та її бабусі, які наразі мешкають у Рівному.

Ніколь Стрєлкова мешкала у Харкові на тій самій Салтівці, яку ущент розбили ракетами. А нині разом із бабусею обживаються у Рівному. Дівчинці був потрібен планшет, аби навчатися, та теплий одяг. Тож журналістка 31 серпня оголосила благодійний продаж своєї книги “Діагноз”. Виручені кошти планувала спрямувати на потреби родини з Харкова. Буквально за два дні вдалося зібрати необхідну суму і навіть більше. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Ось що Людмила Мошняга написала на своїй сторінці в соцмережі про результат благодіного збору: 

“…Я не вірю, що це сталось так швидко, але це сталось: маленька біженка з Харкова, з того самого багатостраждального мікрорайону Салтівка, Ніколь уже має планшет для навчання. У середу під вечір мені дали перші гроші на нього бібліотекарі ЦБС м. Рівне, а в п’ятницю ми вже купили планшет. А до нього ще чудовий шкіряний футляр з підставкою, сім-карту і навушники. І, спасибі чудовому менеджеру Дані – він закачав до планшета всі потрібні програми, в тому числі клас-рум та зум. А решту грошей я віддала Ніколь на ще одну мрію – вона хоче вишиванку, і цього якраз вистачить.

А коли я прийшла додому, то побачила, що на моїй картці приросло ще півтори тисячі, то ми тепер підемо вибирати зимові черевики. А сьогодні, спасибі Нателлі Доліч та її друзям волонтерам, Ніколь отримала і спортивний костюм, і зимову та демісезонну куртки, і шапку з шарфом та рукавицями, і пальто, і пусер. А пенсіонерка Надія Ничипорівна виконала прохання бабусі Ніколь – дала їй із внучкою пухову ковдру. Ми ледь дотягли до тимчасового дому Ніколь у Рівному важку сумку з усім цим скарбом. Дорогою я запросила бабусю та внучку до кафе Цуколіні, щоб перепочити і скуштувати рівненських тістечок і десертів, бо вони призналися, що не можуть собі це дозволити. А ось минулого року бабуся з внучкою відмітили 1 вересня у харківській кондитерській. Що ж, тепер у нас вийшло свято другого вересня.

Я хочу назвати тут усіх добрих людей, які здійснили мрію маленької біженки Ніколь, придбавши мою книгу «Діагноз» переважно за значно більші гроші, ніж вона коштує номінально. Ось їхні імена: Ольга Кот, Валентина Полюс, Олена Хмельник, Людмила Бондарчук, Тетяна Кожан, Любов Сандуляк, Вікторія Чимшит, Роман Ягущин, Тетяна Захарець, Олеся Пасічник, Діна Нікітенко, Катерина Конєва, Тетяна Довгорука, Ірина Перішко, Нателла Доліч, Ніна Пахольчук, Людмила Патрікац, Тетяна Дмитровська, Ігор Філімонов, Віка Савчук, Марина Кірик, Вікторія Алексєєва, Ганна Кухновець, Сергій Юхимчук і легкі на руку працівники ЦБС м. Рівне.

Головний бонус у цій справі дістався мені – міцні обійми бабусі та внучки. Мені дуже хочеться, щоб і ви всі відчули їх щиру вдячність і сердечне тепло. Дякую вам, добрі люди, від імені тих, кому ви щиро і безкорисливо допомогли. Я вірю в правило бумеранга і точно знаю, що ваше добро до вас обов’язково повернеться: як не вже, то колись, як не тут, то десь інде”.

 

%d блогерам подобається це: