Рівненщина отримала від чехів благодійну допомогу для військових

На Рівненщину привезли зимовий одяг для українських військових. Таку допомогу передала делегація з Чеської Республіки. Також в область їде 10 автобусів.

Між тим співпраця між державами продовжуватиметься, у тому числі й на регіональному рівні. І стосуватиметься вона і соціальної, і економічної сфери. Про це йшлося на зустрічі начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля та голови Рівненської облради Андрія Карауша з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

«Наша область – тилова. І дбати про економічний розвиток нам вкрай важливо. Адже мусимо докласти максимум зусиль, щоб компенсувати втрати на Сході, де зруйнували багато знакових підприємств. Звичайно ж тут дуже важлива співпраця з іноземними партнерами, – прокоментував Віталій Коваль. – Рівненська область спеціалізується, зокрема, на агропереробці, також маємо розвинений меблевий кластер, тож нам цікава співпраця у цих сферах».

На Рівненщині збирають чи не найбільше в Україні дикорослих ягід (зокрема, чорниць). Така продукція зберігається в холодильних камерах. Водночас через перебої з електропостачанням із цим можуть виникнути проблеми. Тому необхідність в генераторах вкрай важлива як для бізнесу, так і для людей.

Також зацікавити партнерів могла б і молокопродукція на експорт, яка зараз має вигідну ціну.

Разом із тим Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Нови повідомив, що на зимові місяці запланована робоча поїздка у Чехію підприємців із України, тож серед них будуть і представники бізнесу з Рівненщини. Крім того, вони допомагатимуть налагодженню співпраці між підприємствами з нашого регіону та Чехії.

Крім того, важлива підтримка в підготовці до опалювального сезону. Зокрема, під час зустрічі обговорили і необхідність облаштування додаткових мобільних пунктів обігріву.

Планується і подальша співпраця в соціальній сфері.

%d блогерам подобається це: