fbpx
Рівне та німецький Панков розпочинають масштабну культурну співпрацю

Рівне та німецький Панков розпочинають масштабну культурну співпрацю

Діліться інформацією з друзями:

У рамках партнерської співпраці Рівне та Панков (Берлін) досягли згоди щодо масштабного культурного обміну між двома муніципалітетами. Зокрема, щодо візиту творчих колективів Рівного до Німеччини.

Секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян в рамках візиту до міста Берлін, провів зустріч зі своєю колегою – мером Панкова пані Корделією Кох.

Рівне та німецький Панков розпочинають масштабну культурну співпрацю - фото 1

Це важливе для нас партнерство, адже Панков (Берлін) став за останній рік одним з найактивніших наших друзів за межами України. – зауважив виконувач обов’язків міського голови Рівного

Завдяки Панкову Рівне отримало важливу допомогу. Зокрема, лікарні, школи, комунальні підприємства міста отримали комунальну техніку, автотранспорт, електричне і медичне обладнання, інструменти, генератори, засоби гігієни, продукти, шкільні та медичні меблі. Загалом станом на сьогодні загальна сума допомоги з міста Панков (Берлін) становить майже 284 тисячі євро.

Це надзвичайно важлива і велика допомога для нашої територіальної громади. Тепер ми розпочинаємо масштабний культурний обмін з нашими німецькими партнерами, – наголосив Шакирзян.

Віктор Шакирзян подякував пані Корделії Кох, муніципалітету й мешканцям Панкова (Берлін) за допомогу, яку вони весь цей час надають Рівному. Адже цього року Панков знову висловив готовність прийняти на літній відпочинок три групи дітей загиблих захисників України. Також в рамках візиту сторони дійшли згоди про перші заходи в рамках культурного обміну. Зокрема, учасники рівненських музичних колективів відвідають Берлін і дадуть там низку концертів.

Читайте також: Україна відмовляється від дитбудинків сімейного типу